|

Conrector Onderwijs

Samen bouwen aan onderwijs dat zichtbaar beter wordt.

Welkom op het Olympus College.

Onze school staat midden in de stad en midden in de werkelijkheid. Met ca. 1350 leerlingen en meer dan 40 nationaliteiten werken we dagelijks met een grote diversiteit, van VSO tot en met vwo. Tegelijk bouwen we, samen met het Maarten van Rossem en het VSO, aan een brede, inclusieve school. Onze conrector gaat helaas verhuizen en laat daarmee een mooie rol achter in onze directie. Een positie waarin je voortbouwt op wat er al staat en bijdraagt aan de volgende stap die we als school willen zetten.

Jouw rol
Als conrector onderwijs ben je medeverantwoordelijk voor de kwaliteit van het onderwijs op het Olympus College. Je werkt nauw samen met de rector, de andere conrector en teamleiders en beweegt je continu tussen strategie en praktijk.

Je geeft richting aan thema’s als leskwaliteit, toetsing, basisvaardigheden, integratie nieuwe kerndoelen en docentontwikkeling. Samen met de teamleiders en schoolopleiders werk je vanuit een coachende grondhouding aan het versterken van een professionele verbetercultuur. Daarbij gaat het niet alleen om plannen op papier, maar om zichtbare verbeteringen in de klas. Je analyseert waar het beter kan, maar minstens zo belangrijk: je begrijpt wat er speelt in teams, stelt de juiste vragen en zorgt dat ontwikkelingen gedragen en haalbaar worden.

De basis ligt er al. Juist daarom zoeken we iemand die verder bouwt. Die bestaande lijnen versterkt en verdiept, met oog voor mensen, tempo en context. Geen grote woorden, maar voor ‘iedereen een volgende stap’ naar beter onderwijs.

Werken op het Olympus College
Het Olympus College is geen gemiddelde school. We werken in een grootstedelijke context waarin alles samenkomt: verschillen in achtergrond, cultuur, niveau, kansen en uitdagingen. Dat vraagt veel van onze leerlingen en minstens zoveel van ons als school.

Juist dat maakt deze plek bijzonder.

Wij geloven in hoge positieve verwachtingen voor iedere leerling, gecombineerd met een scherpe blik op wat daarvoor nodig is. We zijn duidelijk, werken vanuit relatie en nemen verantwoordelijkheid. Niet omdat het moet, maar omdat het de enige manier is om hier goed onderwijs te maken. Onze diversiteit is geen bijzaak. Het is de realiteit waarin wij elke dag werken en de kracht van onze school.

Een school midden in een grote ontwikkeling
Alsof dat nog niet genoeg is, staan we de komende jaren voor een van de grootste ontwikkelingen in onze geschiedenis. Samen met het Maarten van Rossem (vmbo) en het VSO werken we richting 2032 toe naar een brede, geïntegreerde scholengemeenschap; een campus in een nieuw gebouw.

Dat betekent:

  • bouwen aan één school met een enorme diversiteit aan leerlingen (van vmbo tot en met vwo en VSO)
  • onderwijsinhoudelijk en organisatorisch doordenken hoe we dit goed vormgeven
  • en ondertussen: de school (kwalitatief goed) draaiend houden

Dat vraagt niet alleen om scherpte en richting, maar ook om sensitiviteit en verbinding. Om iemand die verschillen ziet, begrijpt en weet te benutten. Iemand die de nuance zoekt en juist in die complexiteit rustig en benaderbaar blijft.

Waarom dit ertoe doet
Bij ons maak je het verschil niet in de marge. Je werkt op een plek waar:

  • onderwijs er echt toe doet
  • de context je uitdaagt om beter te worden
  • en de impact van je keuzes dagelijks zichtbaar is

Wat deze rol vraagt
Deze rol vraagt iemand die onderwijskundig sterk is en weet waar het over gaat. Iemand die niet op afstand stuurt, maar begrijpt wat er in de klas gebeurt en daar in verbinding richting aan geeft.

Je brengt rust en overzicht in een complexe omgeving en weet prioriteiten te stellen. Tegelijk ben je relationeel sterk: zichtbaar, benaderbaar en oprecht geïnteresseerd in wat mensen beweegt. Je luistert, stelt vragen en zoekt de nuance, juist voordat je tot besluiten komt.

Je weet wanneer je moet vertragen en wanneer je moet doorpakken. Je creëert draagvlak zonder vrijblijvend te worden. Je bent geen starter meer in deze rol. Je kent de dynamiek van een school, weet waar het schuurt en wat er nodig is om samen een volgende stap te zetten. Kennis over (en ervaring met) relevante onderwijskundige theorie zoals Transformatieve School en De Toetsrevolutie is daarbij een pré.

Tot slot: Het Olympus College is onderdeel van Stichting Quadraam, waar met en van elkaar leren hoog in vaandel staat. Van schoolleiders wordt dan ook regelmatig een (pro)actieve boven- of tussenschoolse bijdrage verwacht.

Samen werken aan kwaliteit
Als conrector onderwijs stuur je meerdere teamleiders aan en werk je samen binnen een schoolleiding die staat voor gedeeld leiderschap. We trekken samen op, sparren inhoudelijk en nemen gezamenlijk verantwoordelijkheid voor de koers van de school. We zijn scherp op de inhoud, we staan onderling open voor vragen en feedback, maar kunnen ook met humor relativeren.

Binnen jouw portefeuille ligt de focus op onderwijs en kwaliteit, waaronder lesontwikkeling, toetsing en resultaatmonitoring. Samen met de datacoach, kwaliteitsmedewerker, teamleiders en sectievoorzitters werk je doelmatig aan kwaliteitsverbetering. Je speelt een belangrijke rol in het verder versterken van deze lijn binnen de school.

Ons aanbod
Wij bieden je per 1 september 2026 (startdatum uiteraard in overleg) een inspirerende en uitdagende werkomgeving. Daarbij hoort natuurlijk een goed pakket aan arbeidsvoorwaarden conform cao vo.

  • Een jaarcontract voor ca. 0,8 – 0,9 fte, met de intentie om, bij wederzijdse tevredenheid, dit na 1 jaar (of eerder) om te zetten naar vast.
  • De mogelijkheid om hybride te werken.
  • Salarisschaal 13 (maximaal € 8.065,- bruto per maand). Inschaling gebeurt op basis van kennis en ervaring.
  • Een maandelijkse bruto vergoeding ter hoogte van 5% van het maandsalaris ter compensatie van (eventueel) overwerk.
  • Vanzelfsprekend ontvang je een reiskostenvergoeding, een mooi pensioen, 8% vakantietoeslag, vrij tijdens de schoolvakanties en een vaste eindejaarsuitkering van 8,33%.
  • Daarnaast ontvang je € 50,- per maand als vaste onkostenvergoeding én extra reiskostenvergoeding
  • Een persoonlijk budget van 90 uur bij een fulltime dienstverband. Dat kun je naar wens inzetten. Zo kun je fiscaal aantrekkelijk sporten, een extra vrije dag opnemen voor een weekendje weg, aankopen doen via Coolblue, Bol.com.
  • Een (werk)telefoon en device.
  • Deelname aan coaching, Frisse Blikken (intervisie), studiedagen en de mogelijkheid opleidingen & trainingen voor leidinggevenden te volgen. Ook kun je scholing, opleidingen en coaching volgen via Quriuz, onze huisacademie, maar ook via onze online academy GoodHabitz.

Naast deze mooie arbeidsvoorwaarden heeft Quadraam je nog veel meer te bieden! Wil je hier meer over weten? Klik dan hier.

Meer weten, dat kan.
Nieuwsgierig geworden? Mooi! We komen graag met je in contact. Wil je liever eerst bellen? Ilja Faber, onze rector, staat je graag te woord. Stuur een bericht naar managementassistente Evelyn Rasing (secretariaat@olympuscollege.nl) en Ilja neemt contact met je op. Ook kun je gerust contact opnemen met Marieke de Wildt, adviseur recruitment Quadraam. Bel, app of mail: 06- 456 41 694, m.dewildt@quadraam.nl. Let op: tussen 18 april en 3 mei hebben wij vakantie en zijn wij minder goed bereikbaar.

Wil je een informatiepakket ontvangen met onze Koers 2025-2028 en enkele beleidsstukken, zodat je een goed beeld krijgt van onze school? Mail eveneens Evelyn Rasing voor de informatie.

Solliciteer
Ben jij de verbindende conrector die wij zoeken? Heb jij het natuurlijk leiderschap en de ervaring om onze organisatie te versterken? Reageer via http://www.werkenbijquadraam.nl en kies de vorm die bij jou past. Een brief, CV of videoboodschap, het kan allemaal. Doe dit uiterlijk 17 mei 2026. Zien we voldoende raakvlakken? Dan nodigen wij je graag uit voor een kennismaking. De eerste gesprekken staan gepland 21 mei. De tweede ronde is op 28 mei 2026. Wij waarderen het als je hierop in kunt spelen.

Een ontwikkelassessment kan onderdeel uitmaken van de procedure.

Een veilige en fijne werkplek voor iedereen
We kijken er naar uit om met je samen te werken! Als onderdeel van onze standaardprocedure vragen we aan al onze collega’s een recente Verklaring Omtrent het Gedrag (VOG) te overleggen voor indiensttreding. Gewoon, om ervoor te zorgen dat we een veilige en prettige werkomgeving voor iedereen kunnen waarborgen. Fijn als je hier alvast rekening mee houdt.

Alleen reacties die we ontvangen via www.werkenbijquadraam.nl nemen we in behandeling. Tot snel.

Wij gaan voor de beste collega op de juiste plek! Dat betekent dat deze vacature direct intern en extern wordt opengesteld.

Solliciteer nu!
Deadline
zondag 17 mei 2026
Contactpersoon
Ilja Faber
De recruiter van deze functie is
Marieke de Wildt
School
Olympus College
Functie
Conrector
Soort onderwijs
MAVO, VWO, HAVO
Opleidingsniveau
HBO, 1e of 2e graads, WO
Salaris en Schaal
€ 5.691 - € 8.065 (Schaal 13)
FTE
0,9 FTE, 0,8 FTE

Deel deze vacature

Waar kom je te werken?

Olympus College

Olympus 11 6832 EL Arnhem
Nederland 6832 EL Netherlands 6

Olympus 11 6832 EL Arnhem Nederland 6832 EL Netherlands

Jouw collega's